Трішки про Джамалу

Переможниця Євробачення-2016 давно почала музичну кар’єру та встигла закохати у свій чарівний голос мільйони шанувальників. Її музика поєднує в собі джаз, ритм-н-блюз та етнічні вкраплення.

Читайте також: Успіх неможливий без невдач, – Джамала приголомшила відвертим зізнанням

Музикантка народилися у Киргизії. Туди тікала її прабабуся після депортації кримських татар з півострова. Пізніше сім’я повернулася на Батьківщину, де й росла Сусанна. Та, як знаємо, вже дорослій Джамалі довелося повторити долю прабабусі після анексії Криму Росією…


Джамала з рідними / Архівні фото

Батьки співачки – теж музиканти. У дитинстві Сусанна мріяла стати співачкою і ветеринаром. Принаймні, наполовину мрія здійснилася. Освіта в Джамали музична. Вона з дитинства серйозно працювала над майбутньою кар’єрою. З юності вона брала участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

Читайте також: Джамала замилувала ніжним фото з сином

Переломним моментом стала перемога на молодіжному конкурсі "Нова хвиля" у 2006 році. А там понеслося! Джамала розірвала контракт із продюсером Оленою Коляденко (вона хотіла зробити з співачки традиційну російськомовну поп-діву) та з кожним роком ставала все популярнішою.

Після "Нової хвилі" Джамала замахнулася на "Євробачення". Однак у відбірковому турі програла Міці Ньютон. У 2016 співачка таки представила Україну на конкурсі і привезла нам перемогу!

У 2017 році Джамала одружилася. А через рік співачка народила первістка. Свого сина вона назвала Еміром-Рахман Сеїт-Бекір ог'ли Сулеймановим.


Коханий Джамали на 8 років молодший / Фото: Instagram / @jamalajaaa

Вона унікальна і голосом, і думками. Нам є чого у неї повчитися! Пропонуємо прочитати топ-цитати музикантки.

5 фактів про Джамалу: відео

Про щастя

Щаслива людина відчуває себе комфортно в будь-якій країні або місці.

"Щастя для мене – це коли немає ненависті між людьми, серед яких я живу. Коли люди добре ставляться один до одного. Не обов’язково любити, але важливо поважати іншу людину", – переконана співачка.


Джамала на "Євробаченні"

Про гроші

Я мрію рівно про такий гонорар, який забезпечив би мені спокійне існування, щоб спокійно записати альбом, щоб не концертувати хоча б три місяці.

"Тато мене вчив, що не можна залишати їжу на тарілці і накопичувати речі, якими ти не користуєшся", – якось поділилася спогадами Джамала.

Читайте також: Джамала змінила три розкішні сукні на Одеському кінофестивалі: фото

Про музику

Я кожен раз співаю так, ніби це мій останній виступ.

"Бреше та творча людина, яка говорить, що їй байдуже, що думають люди", – впевнена співачка.


Джамала не приховує емоцій

"Зараз такий час, що всім ніколи. Люди не слухають музику альбомами, у всіх є час тільки на модний торчок, коли просто проїжджає машина, з якої доноситься якась радіостанція. А ось сісти послухати музику повністю, сходити на концерт і послухати його цілком, прочитати книгу, а не просто цитати з Facebook, не вистачає часу, темп прискорився. Від цього мені якось сумно. Тому що ми пропускаємо щось дуже важливе", – поділася вона думками.

Життєве кредо

Моє життєве кредо – арабське прислів’я: "Жодна посудина не вміщає більше свого обсягу, крім глечика знань – він постійно розширюється".


З днем народження, Джа! Хай квітів завжди вистачає

Вітаємо Джамалу зі святом! І щиро дякуємо за творчість.