Про це зірка розповіла на своїй сторінці в Instagram. Джамала зауважила, що пісня "Ти любов моя" звучить під час фінальних титрів мультфільму, де автором слів став Олександра Рубан, а музику написав Роббі Невіл.

Читайте також: Вийшов перший трейлер українського мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила"

У відеоролику показано кадри зі студії, де записувався трек, а також використані найяскравіші кадри мультфільму.

Пісня "Ти любов моя" дуже сонячна і позитивна, вона вчить нас мріяти і вірити в себе, а головне – любити! Я вже встигла подивитися мультфільм, і дуже пишаюся тим, що це абсолютно українське кіно: дитяче, добре, професійне і якісне. І, звичайно, чудово бути частиною такого класного проекту!,
– прокоментувала вихід пісні Джамала.

Джамала – Ти любов моя: дивитись відео онлайн:

Варто зазначити, що український мультфільм "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" режисера Олега Маламужа розповідає про історію двох закоханих – мандрівного артиста Руслана та принцесу і доньку київського княза Людмилу. Але злий чаклун Чорномор викрав принцесу, після чого на її пошуки відправився сміливий закоханий.


Промо-кадр з мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила"

Така стрічка, схоже, дуже сподобалася українцям, через що мультфільм українського виробництва "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" впродовж кількох днів прокату зібрав понад 21 мільйон гривень.