У понеділок, 20 червня, розпочався щорічний міжнародний фестиваль "Каннські Леви". На заході виступила співачка Джамала та президент Володимир Зеленський.

Читайте також Могли не витратити жодної гривні: Мірошниченко розповів, хто платив би за Євробачення в Україні

Джамала виступила на міжнародному заході

Фестиваль "Каннські Леви" присвячений творчій комунікації, рекламі та суміжних сферах. Там обговорюють ідеї розвитку культури, бізнесу і суспільства. Тож Джамала на цьому заході розповідала, як розвивається Україна в умовах війни.

Сьогодні найкращі креатори України – на найбільшій креативній події світу – Cannes Lions. І я разом з ними. Дуже хвилювалась, але як завжди заспокоїли рідні обличчя. Говорили про те, як працює індустрія в умовах російського вторгнення,
– поділилась виконавиця.


Джамала / Фото з інстаграму Джамали

"Для мене особисто це була можливість звернутися до найпотужніших творців світу – аби ті продовжували порушувати тему війни через музику, відео, зображення, колаборації, події, публікації…" – додала війна.

Джамала зауважила, що з кожним днем увага до війни слабшає. Тому треба вміло розповідати про це та знову й знову привертати увагу європейців: "Вірю в те, що кожен з нас як артист, як творець має голос. І використати його хоча б раз у житті, щоб зробити цей світ кращим, безумовно, варто".

На початку фестивалю Джамала ледь стримала сльози. Вона зізнавалась, що її життя кардинально змінилось: "З лютого 2022 року в моєму житті немає місця музиці. Майже 20 країн, сотні інтерв’ю. Але все це не про мою музику. Це про моє життя, дім та Україну".