Трек з'явився на офіційному YouTube-акаунті співачки 3 листопада.

Читайте також: Це було найм'якше розлучення, – Джастін Теру вперше прокоментував розрив з Дженніфер Еністон

У пісні Гранде згадала своїх колишніх чоловіків: Девідсона, Міллера, а також Біг Шона і Рікі Альвареса.

"Майже вийшла заміж. І за Піта я так вдячна. Хотіла б сказати спасибі Малькольму. Тому що він був ангелом. Один навчив мене любові. Один навчив мене терпіти. Інший навчив мене болю. Тепер я така дивовижна. Я любила і я втратила", – співає Аріана у пісні.

Слухати пісню Аріани Гранде "Thank you, next":

Нагадаємо, Аріана Гранде і Піт Девідсон вирішили взяти паузу у стосунках та скасувати заручини. У ЗМІ подейкують, що причиною завершення стосунків Аріани та Піта стала раптова смерть екс-бойфренда співачки – репера Мак Міллера

Що відомо про роман Аріани Гранде та Піта Девідсона?Аріана Гранде закрутила роман з 24-річним телеведучим популярного шоу Saturday Night Live Пітом Девідсоном на початку травня 2018 року. Про свої заручини пара офіційно повідомила мережу на святкуванні дня народження актора Роберта Паттінсона в Лос-Анджелесі. Але закохані поки не поспішають з одруженням, оскільки цього літа Аріана буде зайнята промокампанією її четвертого музичного альбому, попередній продаж якого стартує 20 червня.

До слова, 2 червня Піт зробив два татуювання в честь Аріани: перше – у вигляді вух кролика з обкладинки її альбому Dangerous Woman 2016 року та друге – у формі ініціалів дівчини A. G. на великому пальці.