Про це повідомляє ТСН.

Як відомо, Настя Каменських працювала ведучою на шоу "Розсміши коміка. Діти". Саме там зірка мала змогу більше поспілкуватись з дітьми, зазначивши, що з ними значно легше, ніж з дорослими. За її словами, малята додають їй енергії, радості та щастя.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, чи робила собі пластичну операцію

"У перервах діти чекають на фотографію, дивляться своїми оченятами, обнімають, смикають за волосся – і мені це все дуже приємно. Може, я вже в тому віці, коли дуже треба дітей і хочеться, тому я так до цього всього ставлюсь", – розповіла Настя Каменських.

Співачка додала, що вже абсолютно готова до материнства, бо на дітей у свої 30 років вже дивиться не як подруга, а як мама.

Двох одразу точно не хочеться. У мене є друзі та знайомі матері, які одразу двох народили, і це дуже важко. Особливо для матері-артистки буде важко. Я завжди мріяла мати більше однієї дитини, бо я одна в родині, і завжди дуже від цього страждаю. Мені не вистачає братика чи сестрички,
– поділилась Настя Каменських.

Водночас співачка є хрещеною мамою для 4 дітей, яким намагається приділяти багато уваги. Тому практику спілкування з дітьми, та й їх виховання Настя Каменських вже отримала.