Знаменитий голлівудський актор Двейн Джонсон є одним з найвисооплачуваніших артистів. Він вирішив подарувати чоловікові, який свого часу допоміг йому в скруті, авто Ford F-150. Відео зірка опублікував на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Вікторія Бекхем привітала наречену сина Брукліна з днем народження: спільне миле фото

Підліткові труднощі Двейна Джонсона

Двейн Джонсон розповів, що в 15 років йому довелося переїхати з Гаваїв до Нешвілу. Там його мав чекати батько, але при приїзді хлопець зрозумів, що його не чекав там ніхто. Тож підліток опинився в чужому місті без знайомих, грошей та житла.

Двейна взяв до себе чоловік на ім'я Бруно. Він працював менеджером з реслінгу, а жив у трейлері. Бруно прихистив підлітка, влаштував його на роботу та допоміг зробити перші кроки в реслінгу, що дало змогу хлопцю розвиватися в цій сфері.

Голлівудський актор особливо наголосив на тому, що коли він захотів мати перше авто, то Бруно витратив останні 40 доларів, щоб допомогти Двейну. Чоловік зазначив, що автомобіль не був новеньким, але вчинок Бруно вартий неабиякої подяки.

Двейн Джонсон подарував чоловікові авто

Тому Джонсон вирішив відповідно подякувати Бруно. Він подарував йому чорну автівку Ford F-150. Спочатку чоловік не зрозумів, що відбувається, але згодом дуже розчулився й сказав, що для нього ніхто ніколи такого не робив.

Я люблю тебе, брате. Твоя доброта і твоє серце допомогли поміняти мій життєвий шлях. І, коли ти захочеш піти на пенсію, просто повідом про це мене — я завжди буду поруч. Насолоджуйся своїми поїздками!
– написав Двейн Джонсон під відео.