Можливо, це пов’язано із приїздом виконавиці в Україну на відкриття Ліги чемпіонів у Києві 26 травня, однак українські дизайнери невимовно раді, що їхні речі обирає зірка світового масштабу.

Читайте також: Популярна співачка Дуа Ліпа прогулялась в одязі українського бренду: фото

Якщо вперше 22-річна дівчина одягнула джинсовий комплект від Ksenia Schnaider, а яскраву сукню – від бренду Marianna Senchina, то цього разу вона вийшла на сцену фестивалю Orange Festival у Варшаві в прозорому бра з довгою бахромою з весняно-літньої колекції бренду Frolov. Свій образ співачка доповнила стильними штанами в клітинку червоно кольору, жовтими кросівками та прозорим капелюшком.


Дуа Ліпа в бра від української марки Frolov


Дуа Ліпа в бра від української марки Frolov


Дуа Ліпа в бра від української марки Frolov

Творець марки – український дизайнер Іван Фролов, вже відреагував на таку подію. У своєму Instagram він опублікував фото Дуа Ліпи зі сцени, подякувавши її стилісту Lorenzo Posocco за такий сценічний образ.

Читайте також: Співачка Дуа Ліпа одягнула сукню українського бренду: яскраві фото

Нагадаємо, що за нещодавнім рейтингом британського журналу Vogue Дуа Ліпа увійшла в список 25 найвпливовіших жінок Сполученого Королівства Великої Британії. 26 травня артистка грандіозно відкрила фінал Ліги чемпіонів у Києві, виконавши свої найвідоміші хіти.