За її словами, це вже не вперше Сергій Бабкін стає блондином. Така зміна іміджу, як переконує Сніжана, триває вже майже 6 років, тому їй незрозуміла гостра реакція прихильників музиканта.

Читайте також: Дружина Сергія Бабкіна показала округлий живіт в атласній сукні: фото

Мій "Король ночі", або "Санта Клаус", або "Дідусь". Здається, це 4 або 5 перевтілення в блонд за останні років 6. Завжди влітку. Спочатку я завжди проти, але так він висловлює свою свободу. В цьому є вихід накопиченої втоми, негативу, якихось заборон. Свого роду очищення. Сергій Бабкін перефарбовує волосся і він щасливий!
– зазначила Сніжана Бабкіна.

При цьому українська акторка повідомила, що здебільшого несхвальні відгуки про її чоловіка пишуть жінки, які не розуміють, що для чоловіка важливо відчувати свободу у своїх діях. При цьому Сніжана Бабкіна заявила: її коханий дуже змінився за час їхніх стосунків, відтак зміна іміджу – це дрібниця, яку він собі може завжди дозволити, відчуваючи від неї підтримку.

"Давайте, милі жінки, подумаємо і, може, зрозуміємо, що чоловікам свобода потрібна трішки більше, ніж нам з вами. Бабкін 11 років не п'є, розпрощався майже з усіма шкідливими звичками, не ходить з "мужиками" в баню, на футбол, риболовлю, не розважається ніде окремо від нас і т.д. Для жінки – це ідеальний варіант, так? Велика, щоденна робота, але який результат. І ось Бабкін, або ваш ідеальний чоловік каже: "Хочу змінити щось у своїй зовнішності" Ваша відповідь якою буде? Звичайно ж! І всі щасливі! А це ж найголовніше!" – пояснила Сніжана Бабкіна.

Як відомо, 18 травня Сергій Бабкін опублікував на своїй сторінці в Instagram несподіване фото. Артист показав свою зміну в іміджі: він перефарбував своє волосся та бороду в "платиновий блонд". Користувачі мережі одразу ж засипали його коментарями, назвавши співака "Сергій Дєдкін", "Король півночі" та "Бабкін-альбінос". Свій імідж Сергій Бабкін змінив перед третіми пологами дружини Сніжани.