10 років тому ніхто з друзів і знайомих не міг припустити, що Сніжана і Сергій Бабкіни стануть зразком для наслідування для своїх шанувальників, які в усьому хочуть бути схожими на своїх кумирів. І сімейне життя та виховання дітей – не виключення.

Читайте також: Сергій Бабкін скасував одразу три концерти

7 листопада пара відсвяткувала свою річницю. Сніжана Бабкіна в своєму Instagram розповіла про початок найромантичніших та найміцніших стосунків.

"Танці з зірками 2017" 8 випуск дивитись онлайн: Сергій і Сніжана Бабкіни – Фрістайл

"Пригадується наше перше 7 листопада. Початок. 2007 рік. У серпні я прийшла працювати в "Театр 19". З серпня по листопад з Сергієм ми просто спілкувалися, товаришували, репетирували, грали спектаклі. 7 листопада був спектакль "ЧМО". Перед спектаклем я дізнаюся, що у Сергія день народження. Він сказав: "Не тікай відразу. Посидимо з усіма, відсвяткуємо." У мене було хвилин 15 до спектаклю і я побігла за подарунком. Перший-ліпший магазин був чайним. Я чомусь вибрала великий дім (коробку у вигляді дому, – "24") і наповнила його фруктовим чаєм. Чому саме будинок? Найкрасивіша коробка? Всі випадковості не випадкові", – розповіла вона.

Під час святкувань увімкнули композицію популярного українського гурту Бумбокс – "Зима". Сама ця композиція і зблизила пару. Сергій запросив Сніжану на танець. Жінка згадує, що їх "аж пробило струмом", коли вони доторкнулись один до одного.