Дружина українського телеведучого Григорія Решетника опублікувала новий допис в інстаграмі з нагоди третього місяця війни. Вона пригадала 24 лютого та показала нові фото.

До слова Мій герой має бути з автоматом, – Тіна Кароль на сцені в Лондоні зізналася, якого чоловіка шукає

Христина Решетник про війну

Зіркова дружина пригадала перший день війни і як тоді її охопила шалена паніка.

Рівно три місяці тому я прокинулась о 4 ранку від вибухів, які було дуже добре видно та чути з вікна нашого дому. Крізь сон я почула сирени, які уже зараз є звичним явищем, а тоді вони пронизували просто до кісток. І мене охопив такий вселенський страх, що я навіть не могла ступити кроку,
– згадала Христина Решетник.

"І тільки хвилин через десять почала збирати дітей і намагатися виїхати з дому. Щоправда, нам це так і не вдалося і ми просиділи в підвалах іще чотири дні. А вже потім виїхали з Києва на захід. Сьогодні я знову в столиці, яка вистояла. Приємно бачити, як багато людей прогулюється й іноді навіть усміхаються. Так, в країні триває війна. Але ми маємо бути оптимістами, маємо бути сильними та вірити в нашу абсолютну перемогу!" – додала вона.

Христина Решетник також опублікувала фото, які зробила на тлі виставки знищеної військової техніки росіян під Гостомелем.


Христина Решетник / Фото з інстаграму Христини Решетник


Христина Решетник / Фото з інстаграму Христини Решетник

Під дописом Христини Решетник шанувальники згадують, як самі реагували на війну 24 лютого та діляться враженнями від фото:

  • "Від тієї рашистської техніки наче через фото смердить";
  • "Все в нас ще буде Україна";
  • "Відчуття того холодного жаху ранку 24.02, мабуть, на завжди з нами залишиться. Дай Боже всім нам сил жити далі й не наступати на ті ж граблі після війни й не шукати "добрих росіян"";
  • "Вже давно таку виставку техніки споглядав по селах рідної Чернігівщини. Теж виїхали з Києва на батьківщину назустріч оркам з родиною, в погребі сиділи з дітьми. Бачили все, ракети літали, гради й танки стріляли, але в окупації не були, дякуючи теробороні, танк рашистів згорів неподалік в перший тиждень війни".