“Насправді дуже схожі, тому що пацани грають європейську музику. Мало чим відрізняються від того, що робимо ми, хіба що, вони це роблять із східним темпераментом”, - каже лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин.

“Під час нашого спілкування народилась ідея спільної пісні. Ми працювали над нею кожен окремо, але пізніше зустрілись ще раз і вийшла чудова українсько-турецька композиція”, - каже музикант турецького гурту "Mor ve otesi" Бурак Гювен.

Турецькі колеги прилетіли до України, аби разом виступити у спільному концерті. Завдяки фанам, рокери влаштують музичний флеш-моб.

“В рамках цього концерту, під час прем'єри пісні, яку ми будемо на сцені співати разом з "Mor ve otesi" - ми будемо знімати музичне відео”, - каже музикант гурту "Друга ріка" Віктор Скуратовський.

Обидва гурти відомі та популярні в своїх країнах. Турецькі музиканти знані українцям завдяки виступу на "Євробаченні 2008". В свою чергу "Mor ve otesi" знають про Україну не лише завдяки музиці, але й футболу.

“Шахтар-Донецьк”, “Динамо-Київ”, “Металіст-Харків, Лобановський, Шевченко!”, - каже лідер турецького гурту "Mor ve otesi" Харун Текін.

Спільний концерт українських та турецьких рокерів відбудеться в українській столиці - 17 вересня.