Новий сингл "Ти є я" – це драйвовий поп-рок з домішками інді. Довгоочікуваний для команди трек отримав навіть дві назви: офіційну, про яку все зрозуміло без додаткових коментарів, і ще одну – "Cu r va".

Читайте також: Джамала презентувала нову пісню "Сумую" та ефектний кліп на неї: відео

Curva – в перекладі з іспанської "крива", на мові ж гурту – "небездоганна". Це трек про кохання, яке приходить тоді, коли його чекаєш найменше. Емоційний стан без якого, ймовірно, могло б бути і краще, проте від нього ніхто не застрахований.

"Цього разу все на диво легко. Просто, це – найкраща пісня, яку хто-небудь колись написав. І ми дякуємо, що Боги і музи обрали для неї саме нас. Правда, я не розумію, чому і за що? Мабуть тому, що ти є я", – каже Валерій Харчишин, фронтмен гурту "Друга Ріка".

Трек "Ти є я", як і попередні сингли "Монстр" та "Ангел", увійдуть до нової платівки гурту – "Піраміда". Реліз першого за три роки лонгплею заплановано на кінець 2017. Незадовго до його виходу "Друга Ріка" відіграє лайви у Данії та Норвегії, а от для українських фанів команда планує акустичне шоу у Київському Freedom вже 30 вересня.

Слухайте трек "Ти є я":