Автор відеоісторії – українська режисерка Анна Бурячкова. За її задумом, головна героїня кліпу – загадкова дівчина, життя якої несподівано перетворюється на низку незрозумілих подій. Причина – учасники гурту "Друга Ріка".

Читайте також: Марія Яремчук у коротеньких шортах зіграла звабницю у кліпі Ivan NAVI: відео

"Усе, що трапляється з нами, лишає на нас свої відбитки. Усі близькі люди лишаються відображенням у наших очах. Іноді ми розчинюємося в інших настільки, що втрачаємо себе. Тоді ж ми починаємо дивитися на світ очима інших людей, і вже не можемо впізнати власне відображення у дзеркалі", – каже Бурячкова.

Відео, що наповнено безліччю підтекстів та натяків можна назвати однією з наймістичніших робіт у відеографії гурту. У ньому страх межує з коханням, а життя із потойбіччям.

"Якщо серйозно, то мені ця історія нагадала дещо з особистого життя. Гаразд, майже все. Я не маю морального права видавати подробиці, але, якоюсь мірою сюжет пісні – це частина мого життя. Хоча, як і будь-яка інша пісня, ця також починалася банально – з любові…", – каже фронтмен гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин.

Дивіться кліп Другої ріки "Ти є я":