Як чоловік, що б'є, а потім купує патчі: Бєдняков про "відновлення" Маріуполя окупантами

23 грудня 2022, 13:40
Читать новость на русском

Окупанти зносять драмтеатр в Маріуполі, де вбили близько 300 людей. Андрій Бєдняков відреагував на це та пояснив, чому росіяни роблять це не "з любові" до міста, а щоб приховати сліди злочинів.

Маріуполь досі тимчасово перебуває під окупацією росіян. Днями стало відомо, що там загарбники зносять драмтеатр. Андрій Бєдняков емоційно на це відреагував.

Читайте також Неопубліковані фото Джамали та Зеленського: чому артистка їх показала та зізналась, що плакала

Андрій Бєдняков відповів на закиди про "відновлення" Маріуполя

Шоумен та ведучий написав, що часто отримує повідомлення про те, що він нібито однобоко висвітлює події, що відбуваються в Маріуполі. Нібито там на повну йде відновлення міста й будівництво. Він зауважив, що так можуть писати лише дурні люди, а їм відповідати немає сенсу. Та все-таки вирішив прояснити.

"Так, будують. Постійно щось відчиняють. Урочисто. Для зображення, перерізаючи стрічки. Як колись перерізали лінію життя у цьому місті. Щоб більш зрозуміло вам пояснити, уявіть ситуацію. Чоловік постійно б'є свою жінку вдома. Застосовує ноги та різні предмети, які трапляються під руку. А потім купує їй чоботи. І коли вони виходять на вулицю – усі сусіди кажуть "погляньте на ці чоботи. Які красиві. Ось це чоловік! Як дружину кохає. От би мені такого"".

З Маріуполем така ситуація. Тільки там чоловік ще й патчі під очі купив. Тільки не тому, що "хоче, щоб обличчя у його коханої завжди було молодим". А щоб синці та порізи під очима сховати. Приховати сліди злочинів та створити картинку для бабок під під'їздом,
– підкреслив Андрій Бєдняков.

На додачу ведучий опублікував фото муралу "Мілана", що був символом надії для Маріуполя. В листопаді окупанти знищили стінопис, а на його місці зобразили пропагандистську маячню. 

"На фото яскравий приклад того, як було і того, як стало. "Стильна та красива" допомога від Санкт-Петербурга. А ви самі вирішуйте, де краще. Ми повернемося до нашого міста! І ще не раз "зустрінемося на драмі"", – резюмував Андрій.


Як знищили стінопис у Маріуполі / Фото з інстаграму Андрія Бєднякова

Історія драмтеатру в Маріуполі

  • Драмтеатр у Маріуполі був одним зі сховищ для жителів міста. Там були не тільки дорослі, але й діти – про це свідчив величезний напис "ДЕТИ" з обох боків будівлі. У театрі ховалось близько 1000 людей.
  • 16 березня росіяни цілеспрямовано й цинічно скинули потужну авіабомбу на драмтеатр. І хоч багатьом вдалось врятуватись і вижити, близько 300 людей загинуло під завалами.
  • Вже тоді радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомляв, що російські окупанти "зачищають" завали драматичного театру. А днями стало відомо, що його зносять.