Лікарі помістили Dr. Dre (Андре Ромелла Янга) в реанімацію медичного центру Cedars-Sinai і наразі вони не можуть зрозуміти, що викликало у музиканта крововилив у мозку. Наразі його стан оцінюють як стабільний і він перебуває у відділенні інтенсивної терапії. Про це повідомили у виданні TMZ з посиланням на знайомих музиканта.

До слова Відомий ведучий Ларрі Кінг потрапив до лікарні з коронавірусом

Що могло стати причиною аневризми?

У виданні нагадали, що Dr. Dre перебуває у стадії складного шлюборозлучного процесу з фотографинею Ніколь Янг. Пара перебувала 24 роки у спільному шлюбі і тепер має розділити між собою 800 мільйонів доларів, нажитих разом. У пари також є дві дитини, які вже досягнули повноліття.

Чергове засідання щодо розлучення було заплановане на 6 січня 2021 року. Тепер музикант буде змушений його пропустити. Пара оголосила про розлучення ще наприкінці червня 2020 року.

Хто такий Dr. Dre?

Чоловік прославився як учасник гангста-реп гурту N.W.A. У 1990-х група розпалась і після того Андре Ромелл розпочав сольну кар'єру, а також заснував власний лейбл Aftermath Entertainment. Чоловіка вважають найважливішою особою в популяризації джі-фанку – одного із стилів реп-музики, який з'явився в середині 80-х в Лос-Анджелесі.