У народної артистки майже 40-річний досвід зйомок у кіно, тоді як Володимир Остапчук спробував себе в ролі продюсера вперше. Однак Ольга Сумська все одно прислухалась до його порад, аби все виглядало органічно.

Не пропустіть Про зйомки "Любов і Блогери" та роботу з Остапчуком: ексклюзивне інтерв'ю з Ольгою Сумською

Шоумен підказував акторці, як говорити суржиком, та навіть підкидував фрази в процесі зйомок. Це нібито не аж ніяк не дратувала Сумську, вона радо дослухається до молодих колег.

Володимир – дуже талановитий і харизматичний, чітко відчуває, що потрібно робити на майданчику. Він допомагав акторам адаптуватись, підтримував їх і давав рекомендації,
– зізнається Ольга Сумська.

До слова, роль директорки клубу в місті Кагаплик дісталась їй без кастингу і проб. Продюсери Володимир Остапчук і Євген Таллер створювали її саме під Ольгу Сумську. Тож вона одразу погодилась зіграти Тамару Павлівну, а вони без торгів пристали на її гонорар. Щоправда, невідомо, скільки заплатили зірці за три знімальні дні.

"Це був прийнятний на сьогодні гонорар. Головне для мене – роль, яка подобатиметься, і хороша команда однодумців, людей, які поважатимуть і дослухатимуться до тебе", – запевняє актриса.

Ольга Сумська в образі Тамари Павлівни / Фото з пресслужби фільму "Любов і Блогери"

"Любов і Блогери"

– це перша українська комедія, яка зібрала на одному майданчику провідних акторів і зірок інстаграму. Події розгортаються в містечку Кагаплик напередодні виборів. Мер, аби врятувати свою репутацію, затягує туди п'ятьох блогерів.

Ольга Сумська зіграла у фільмі одну з головних ролей – директорку клубу Тамару Павлівну. Прем'єра стрічки відбудеться 20 січня.