Про її появу у третіх сліпих прослуховуваннях "Голосу. Діти" було повідомлено попередньо у короткому відеоанонсі. Там зазначалось, що після 2,5 років наполегливих тренувань дівчинка вирішила знову спробувати свої сили. Адже колись вона вже була в команді Потапа на дитячому проекті, але не змогла перевершити свою суперницю у вокальних боях.

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 3 випуск онлайн: "кришталевий" хлопчик, улюблениця бабусь і донька Кошового

Тепер вже трішки доросліша Варвара вийшла на головну сцену країни з піснею "Fall in Line" Крістіни Агілери та одразу зачарувала всіх сильним вокалом, який помітно покращився з останнього разу. До неї повернулись всі суддівські крісла, що зовсім не очікувала шокована Варвара. Після деяких роздумів та щирих емоцій вона все ж обрала команду Джамали, але подякувала всім за нову можливість проявити себе на вокальному проекті.

Голос Діти 5 сезон 3 випуск дивитись онлайн: – Варвара Кошова – Fall in Line

Підтримати 11-річну дівчинку прийшли і зіркові батьки Варвари – тато Євген, який навіть вийшов на сцену після виступу донечки, та мама Ксенія. Також у групі підтримки були друзі дівчинки і друзі сім'ї. Ще до сліпих прослуховувань талановиту Варвару у соціальних мережах підтримували зіркові друзі батька – Олена Кравець та Юрій Ткач.