Розказав про майбутній концерт, зворушливу дружбу з принцесою Діаною, враження від виступів перед багатомільйонною аудиторією та ділився першими враженнями про Україну.

“Коли я в турі - я намагаюся не зациклюватися лише на концертах, тим більше, що це - мій перший візит до України. Натомість - хочу дізнатися більше цікавого від вас - від міста, від людей! Я планую максимально захопливо провести час відтепер і до мого вечірнього концерту”, - каже музикант, композитор Жан-Мішель Жар.

До концерту, кажуть організатори концерту, готувалися ретельно. Технічні спеціалісти з команди артиста провели власне дослідження столичного концертного майданчика і вже за його результатами розрахували точну потужність звуку, розробили спеціальну схему розташування світла. Під час шоу поєднають у єдине ціле - кілька тон техніки - аналогові синтезатори, передові цифрові технології, великі відеопроекційні системи та "світлову хореографію". До того ж, на київському концерті сам музикант обіцяє вразити кількома сюрпризами для вітчизняних меломанів і зізнається - під час кожного з виступів передусім шукає спільну мову із залом, намагається відчути енергетику кожного з глядачів.

“Ми іноді не звикли спілкуватися з сусідами, що живуть поруч з нами, що вже говорити про таку велику кількість людей одночасно! Але такі численні концерти дозволяють нам знайомитися ближче, спілкуватися. Саме тому я їх так люблю. Особливо, коли в кінці вечора ти відчуваєш повне єднання з аудиторією, часом це можна назвати свого роду любов’ю між глядачем і артистом”, - каже музикант, композитор Жан-Мішель Жар.

Виступ музиканта відбудеться 14 жовтня у столичному Палаці Спорту.