У столичному "Планетарії" музиканти презентували новий матеріал та кілька старих добрих хітів. Кажуть, в Києві почуваються, як вдома. Навіть дощ не став на заваді хорошого настрою.

“Це непогано, коли так дощить, але я почуваюся натхненніше, коли ще трохи темніше. До прикладу, дуже важко написати ліричну пісню про кохання на Майорці. Треба мати зовсім інші емоції”, - каже музикант Маттіас Ліндблум.

Музиканти розповіли про роботу над зовсім новими композиціями, співпрацю з колегами по сцені, власне ставлення до музичного піратства. Лідер гурту Маттіас Ліндлблум зізнається - відчуває необхідність спілкуватися, тож, як і чимало інших знаменитостей, вирішив стати активним інтернет-блоггером.

“Я маю дуже багато, що сказати людям, і самої лише музики не достатньо. Тому, для решти думок я використовую блог. Окрім того, він дає мені відчуття свободи. Та й я просто люблю писати. Зараз я знаходжуся у пошуках видавництва, розглядаю і варіанти надрукувати книгу тут, в Україні”, - каже музикант Маттіас Ліндблум.

Не відставати вирішили і прихильники. Кажуть, до концерту готувалися заздалегідь - і у віртуальних фан-клубах, і при зустрічі - обговорювали варіанти сюрпризів улюбленим музикантам. Вигадали кілька флеш-мобів.

“Ми довго чекали на це концерт і хотіли, щоб це було взаємне шоу, тому ми намагаємося зробити хоч невеликий, але флеш-моб. В пісні співається - "i'm the island, you are the ocean", і ми переробили - "we are the ocean, you are the island", тобто таке звернення. Далі на "i walk on the sun" ми плануємо попросити всіх учасників запалити максимальну кількість мобільних телефонів, для того щоби створити вигляд сонця внизу”, - каже прихильник гурту Сергій.

Музиканти зізнаються - планували в Києві відзняти фрагмент першого концертного DVD гурту. Щоправда, через технічні причини - від ідеї відмовилися. Втілити її в життя спробують вже восени. Саме тоді лідер гурту завітає до столиці у якості члена журі Київського Міжнародного кінофестивалю. Окрім іншого, обіцяє музикант, презентує прихильникам ще кілька нових пісень та власну фотовиставку.