Легенди британської сцени зізнаються - кожен візит справжнє свято, адже небагато країн в світі можуть похвалитися такими вдячними шанувальниками та теплим прийомом.

“Нам подобається подорожувати по різних містах, грати свою музику зовсім несхожим між собою людям. Тому, для нас це велике задоволення знову бути в Україні. Я сподіваюсь, що ми повертатимемося ще не раз”, - сказав музикант гурту Morcheeba Росс Годфрі.

“Ми справді щасливі тут бувати. Тому, коли в черговий раз питають - а чи Ви згодні приїхати, ми одразу погоджуємося”, - каже солістка гурту Morcheeba Скай Едвардс.

Музиканти зізнаються - неймовірно приємно виступати перед аудиторією в кілька тисяч шанувальників, втім і невеликі концерти мають свою привабливість. Адже саме у камерній атмосфері найповніше відчувається близькість з публікою, яка проживає разом з артистом кожен звук чи жест.

“Ми сподіваємося, що наш виступ, нова програма припаде до душі нашим українським шанувальникам. До речі, ми презентуємо і кілька нових пісень. Сподіваємося, разом нам вдасться добре відпочити”, - сказав музикант гурту Morcheeba Росс Годфрі.

В українській столиці музиканти зупинились на декілька днів, і, як великі шанувальники моди, можливо, навіть завітають на покази кількох українських дизайнерів в рамках Ukrainian Fashion Week. Концерт Morcheeba відбудеться у Києві 16 жовтня.