Шоу, розказують організатори концерту, обіцяє вразити навіть найвибагливіших фанів. Яскраве світлове шоу та потужний звук. Усього 26 тонн обладнання. Інтригують - не обійдеться і без сюрпризів для прихильників, щоправда, основні родзинки концерту тримають у секреті.

"Така невинна деталь - як повітряні кулі. Великі повітряні кулі, наповнені гелієм, які кидатимуть в зал. Така приємна дрібниця, яка фанатам дуже подобається", - каже організатор концерту Микола Ісідоров.

Ще однією приємністю для українських меломанів стала додаткова, щоправда, дуже обмежена, партія квитків у фан-зони "Палацу Спорту". Замовити їх бажаючі можуть на офіційному сайті гурту. На зустріч прихильникам, що жалілися на дороговизну квитків, пішли і організатори - у деяких секторах концертної зали вдвічі знизили їхню вартість. Кажуть - вже впевнено можна говорити про цілковитий аншлаг.

"Ще не було такого. Ось Depeche Мode був, звичайно ж, але він якось довше покупався. Тобто, не було такого ажіотажу. Може бути тому, що там більше дорослі люди купували квитки і не було участі соц.-мереж і всього подібного. Тут буде солд-аут", - каже організатор концерту Микола Ісідоров.

Нагадаємо, у Києві музиканти презентують свій альбом-рекордсмен. Лише за перший тиждень платівка розійшлася накладом у 500 тисяч примірників. А 13 лютого 2011 за нього гурт отримав престижну нагороду Grammy в номінації кращий рок-альбом. У київському Палаці Спорту британці MUSE зіграють 24 травня.