Дружина Джона Ледженда ніколи не соромилася відверто розповідати про свої труднощі, незручні ситуації та переживання у житті. До прикладу, після пологів Кріссі Тейген показала відверті фотографії про те, як виглядає її тіло після пологів. Шанувальники не могли не помітити розтяжки на шкірі, що залишилися після вагітності.

Читайте також: Кріссі Тейген стежила за Джоном Леджендом, щоб переконатися у його сексуальній орієнтації

Однак ці розповіді зовсім не є нудними "скаргами" про нещасливе життя. Натомість Кріссі сприймає це інакше. Телезірка відрізняється відмінним почуттям гумору і прийняттям та любов'ю до себе і свого тіла.

Кріссі Тейген можна назвати королевою соціальних мереж, зірка вміє посміятися на публіці не лише з себе, а й смішно "потролити" інших знаменитостей.

Журналісти LifeStyle24 вирішили пригадати найкумедніші публікації 34-річної зірки у своєму мікроблозі в Twitter

"Після 9 років ненависті до Дональда Трампа, слова "ти нікому не подобаєшся" стали останньою краплею"

"Я роблю репости зі сторінок справжніх дурнів, щоб вони не змогли це видалити і сподіваюсь, що їхні роботодавці це побачать. Як шкода, не багато з них мають роботодавців"

Фото: Джон Ледженд отримав бейдж з помилкою в імені.

"Лузер", – написала Кріссі.

Дональд Трамп: "Ми маємо не допускати зло у нашій країні".

Кріссі: "О котрій годині ми маємо викликати Убер для тебе?"

"Я знаю, що у нього (Джона Ледженда, – 24 канал) чудовий голос і я знаю, що мені "дуже пощастило" і таке інше, однак вокальні розминки Джона змушують мене приймати удар в мозок"

"Говорю в останній раз, Джон виглядає як дитина, а отже багато малюків виглядають, як він. Припиніть надсилати мені малюків Джона"

"Коли ми подорожуємо з Джоном, зазвичай, він не говорить для того, щоб відпочив його голос. А я запитую його кожні 45 хвилин "Ти злишся на мене?"