Хоча в ринг 8-го жовтня виходили відразу декілька українців, гімн України у виконанні Jerry Heil пролунав саме перед боєм Дениса Берінчика. Про це повідомляє 24 канал.

Дивіться також: Український боксер Берінчик у видовищному бою переміг Сіміона і захистив чемпіонський титул

Jerry Heil, яку слухачі сприймають як виконавицю так званого "побутового попу", вразила вокальними даними, коли виконала гімн України.

Дивіться відео як Jerry Heil виконала гімн України

Від переживань можна зламатися

У своєму інстаграмі співачка поділилася досвідом виступу не на концерті, а на спортивній події. Jerry Heil звернула увагу на тиск публіки та румунського суперника Берінчика.

"Це інакше! Це не концерт! Під ношею очікувань і переживань вболівальників від кожної зі сторін поєдинку можна зламатися. У виконавця гімну за замовченням доступ до найболючішої струни людських душ. І ось ти ніжно торкаєшся цих струн, а справа представник Румунії показово розминає суглоби, пританцьовуючи, як під "Натверкай".

Дві таблетки: перша – зажмурюєшся, відбуваєш і забуваєш. Друга – вдихаєш цю змішану енергію на повні груди, пропустивши дух бою прямо через своє тіло. Це дійсно велика честь виконати гімн! І нелегка відповідальність – виконати його по-своєму!", – написала співачка.