Фредді Мерк'юрі – популярний британський співак, соліст легендарного гурту Queen. Він став справжньою рок-зіркою і залишається відомим досі навіть тим людям, які не надто цікавляться музикою. До дня його народження журналісти 24 каналу підібрали 5 найкращих хітів Queen за всі часи. Сьогодні Меркю'рі могло виповнитися 76 років.

До слова Мільйон переглядів за пів доби: кліп Насті Каменських A Huevo підірвав мережу

Сьогодні, 5 вересня, Меркю'рі могло виповнитися 76 років. Цінним його вклад є не тільки в музичну індустрію. Після смерті співака від ускладнень СНІДу, почалась справжня боротьба з цим захворюванням. Також після трагічної події гурт Queen знаходився в стані відродження через неймовірний ріст популярності.

​Bohemian Rhapsody

Найдорожчий сингл гурту виправдав очікування фанатів: пісня знаходилась на першій сходинці чарту Великої Британії впродовж дев'яти тижнів. Це третій найпродаваніший сингл Британії всіх часів. Bohemian Rhapsody зробив неабиякий вклад в музичну індустрію, адже на цей хіт було знято перший ролик, після якого ставало все більш популярним робити відеокліпи.

Дивитись Queen – Bohemian Rhapsody онлайн:

The Show Must Go On

Пісня написана Браяном Меєм, однак вона стосується саме Фредді Мерк'юрі. Це був останній трек з альбому 1991 року. Він розповідав про Мерк'юрі, що вже не міг впоратися з СНІДом, яким тяжко хворів. Незважаючи на важкий стан, він все ще виступав на сцені. Згадуючи один з виступів, Мей розповів: "Я сказав: "Фреде, я не знаю, чи це буде можливо заспівати". І він пішов: "Я зроблю це, чорт забирай", — хильнув горілки й увійшов, й розправився з ним, повністю порвав той вокал".

Дивитись Queen – The Show Must Go on онлайн:

We Will Rock You

Сингл, що став 146 в списку "Пісні століття". Майже одразу після виходу альбому, в який входив цей трек, різні радіостанції грали його безперервно і послідовно. Пісня фігурувала в багатьох спортивних змаганнях через свій простий ритм.

Дивитись Queen – We Will Rock You онлайн:

We Are the Champions

Пісня стала одною з найвпізнаваніших гімнів рок-музики. Вона досягла другого місця в британському чарті та четвертого в "Billboard Hot 100" США. У 2011 році група дослідників зробила висновок, що сингл найбільш захоплюючий в історії популярної музики.

Дивитись Queen – We Are the Champions онлайн: