За час його існування, зізнається музикант, накопичилося чимало цікавого матеріалу.

“Можна я Андрія Хливнюка процитую - мені дуже подобається його позиція з цього приводу. Він каже - якщо у групи немає матеріалу на три альбоми вперед - то все, їй кінець. Тобто зразу потрібний великий заряд. А в нас на три альбоми є”, - каже музикант Дмитро Шуров.

В рамках виступу показали і новий кліп на пісню "Відьма". Знімав відео - молодий режисер Стас Гуренко, а натхненниками стали найзагадковіші фігури у кінематографі - Тім Бертон, Альфред Хічкок та Девід Лінч. Для ще більшої атмосферності роботу перенесли до старовинного будинку у столиці, який наповнили свічками, банками з частинами тіла, павутинням. Тож, фінальну картинку, кажуть меломани, вдалося витримати у кращих традиціях "нуару". Щоправда, зізнається сам музикант, "загравання" з "потойбіччям" так просто не минуло.

“Чотири відьми задіяно в кліпі. Одна з них впала з драбини досить сильно. Буквально скотилася, поранила ногу. На іншу відьму впала поличка. В кліпі є кадр, де в банках стоять частини людського тіла, і це все на неї впало. Ми знімали пробіжку щура по піаніно, і він біг до свічки. Я думав, щур - розумна тварина і не стане лізти на свічку, а він добіг, стрибнув на неї і обпалив собі вуса”, - каже музикант Дмитро Шуров.

Найближчим часом кліп офіційно презентують у телеефірі. А вже на осінь запланована презентація першого студійного альбому "Pianoboy" та концерти в Україні і за її межами.