На думку кутюр'є Бернардо Роджо, головний наречений королівства надто схожий вибором одягу до свого батька, замість того, щоб вражати світ своїми оригінальними костюмами.

“Я думаю, принц Вільям завжди виглядає чудово, коли грає у поло, тобто у спортивному вбранні. Але, що стосується офіційного стилю, то тут звичайно зрозуміло, що все має бути в рамках протоколу, якому він слідує, британський монарх завжди має виглядати дуже консервативно”, - каже кутюр'є Бернардо Роджо.

Роджо, який є креативним директором будинку моди Joseph Abboud, говорить, що хоча Вільям завжди виглядає бездоганно, завдяки його персональному кравцю Севілу Роу, він міг би дозволити собі трохи розслабитися.

"Він занадто серйозно вбирається. Костюми і їхнє пошиття звичайно бездоганні, але неможна забувати, що він молодий, і йому б варто почати вдягатися ближче до сьогодення - сучасніше", - зазначив Бернардо.

Згідно традицій, принц одружується у військовій формі, як свого часу це зробив його батько Чарльз. Однак, прислухаючись до поради кутюр'є, Вільям повинен більше ризикувати і проявляти свою молодість. Дизайнер пропонує додати до консервативного вбрання трохи більше кольору, або веселих принтів.