Тоня написала привітання на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Новоспечена матуся Гіларі Дафф показала новонародженого малюка: фото і відео

Відомо, що Тоня народила дочку Уляну у сімнадцять років. Зараз така невелика різниця у віці зробила мати та доньку найліпшими подругами.

Уляся – моя гордість! Розумна, спортивна, добра, працьовита і комунікабельна. За все, що бралася, вона дуже швидко опановувала. Уявіть собі: в 4 роки Уляна вже ганяла у лісі на двоколісному велосипеді, в 12 водила машину на механіці, а в 16 билася на змаганнях по кікбоксингу! За це ми її прозвали “Дівчина-ракета”. Обожнюю своє дівчисько!
– написала Матвієнко.


Тоня Матвієнко з дочкою / Прес-служба

За словами співачки, з 16 років Уляна живе самостійним життям і має достатньо цікавих хобі. Тоня Матвієнко – щаслива мама, яка може похизуватися досягненнями старшої дочки.

"Уляна заробляє та навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв. Її спеціалізація водночас є роботою мрії, що в нашій країні буває дуже рідко – режисура естрадно-масових свят. У вільний від навчання час, Уляна релаксує перед картинами - дуже любить малювати і досягла в цьому успіхів", – додала Тоня.


Тоня Матвієнко з дочкою / Прес-служба


Тоня Матвієнко з дочкою / Прес-служба


Дочка Тоні Матвієнко / Прес-служба

Наразі Матвієнко через гастролі не може привітати свою доньку особисто, однак вона записала відеозвернення, яке показала шанувальникам у соціальних мережах.

Тоня Матвієнко привітала дочку з днем народження: дивіться відео