На Дитячому Євробаченні у 2022 році переміг представник Франції, тож саме в цій країні пройде конкурс у 2023 році. Європейська мовна спілка та французьке телебачення повідомили, що визначилися з містом – Євробачення пройде у Ніцці.

Дивіться також Тімур Мірошниченко припустив, хто може стати переможцем Євробачення: "Немає впевненості"

Де пройде Дитяче Євробачення

Після другої перемоги Франції за три роки організатори скрупульозно обирали нове місце для проведення. Це буде визначна пам'ятка Ніцци – Palais Nikaïa.

"Ми раді повернутися до Франції на 21-й дитячий пісенний конкурс Євробачення через 2 роки після вражаючого шоу в Парижі. Команда France Télévisions має досвід, бачення та пристрасть створити щось справді чарівне в Ніцці цього листопада, і ми з нетерпінням чекаємо співпраці з ними в найближчі місяці над ще одним захоплюючим шоу", – повідомив виконавчий супервайзер JESC.


Яким буде Дитяче Євробачення у 2023 / Фото з сайту Євробачення

Також вже відома дата Дитячого Євробачення – це неділя, 26 листопада. Залишаються невідомими слоган та логотип цьогорічного конкурсу.

Як минуло Дитяче Євробачення-2022

  • Минулого року музичний конкурс для дітей та юнацтва проходив у Вірменії. Перемогу здобула Франція, а саме 13-річний артист Lissandro з піснею Oh Maman!.
  • Представниця України Злата Дзюнька виступала останньою та закрила грандіозний фінал. Вона набрала 111 балів і посіла 9 сходинку.