14-річний представник від України на Дитяче Євробачення народився у Донецьку. Вокалом хлопець почав захоплюватися ще з дитинства. Про це повідомляє 24 канал.

До теми Дитяче Євробачення 2020: переможницею конкурсу стала Valentina з Франції

У 4 роки почав відвідувати дитячий коллектив з народного співу. У 8-річному віці з батьками переїхав до Києва, де почав вчитися естрадному вокалу і поступив в школу мистецтв на музичне відділення.

Олександр вільно говорить англійською мовою, а також вивчає німецьку та турецьку. Олександр — переможець і лауреат майже сорока міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів і фестивалів.

"Моя пісня про те, що треба рухатися, відкривати світ, треба стати з дивану і щось зробити для себе і для інших. І тоді все буде краще", – зазначив Олександр Балабанов.

У фіналі представник від України вийшов на сцену у стильному бежевому костюмі. Олександр виступав з білою кулею на фоні високих синіх будівель.

За результатами голосування журі та глядачів, які мали можливість голосувати за конкурсанта зі своєї країни, Олександр Балабанов отримав 106 балів та посів 7 місце у турнірній таблиці.

Виступ Олександра Балабанова: відео