Принц Джордж, Луї та принцеса Шарлотта обожнюють ведучого-натураліста Девіда Аттенборо. Вони з радістю зустрілися з ним та були неймовірно щасливими. На офіційній сторінці герцогів Кембриджських в інстаграмі спершу опублікували зворушливі кадри цієї зустрічі, а тепер ще й поділилися роликом.

До теми Діти принца Вільяма і Кейт Міддлтон зустрілись з улюбленою зіркою: миловидні кадри

Миловидне відео дітей герцогів Кембриджських

Нащадки Кетрін та Вільяма поспілкувалися з Девідом Аттенборо про тварин. Кожен із дітей поставив те запитання, яке його найбільше цікавило. Джордж запитав у натураліста, який вид тварин, на його думку, вимре наступним. Принцеса Шарлотта зізналася, що любить павуків і запитала Девіда, як він ставиться до цих тварин. А маленький Луї, який помітно підріс, поцікавився в улюбленого ведучого, яку тварину він любить.

Такий милий ролик неабияк припав до душі прихильникам королівської сім'ї. За декілька годин його переглянули майже 2 мільйони разів. Користувачі мережі зазначають, що принци і принцеса неймовірно швидко ростуть. Особливо привертає увагу маленький Луї, який не часто з'являється на публіці, а у цьому відео постав перед камерою. Нащадки королівського престолу Великої Британії дуже красиві, на їх адресу залишають тисячі приємних слів у коментарях.

  • Ви зараз жартуєте із милістю тут?
  • Так приємно чути їхні голоси! Перевантаження симпатичністю!
  • Я не був готовим до цієї милості. А діти такі дорослі! Подивіться на Луї, який намагається вимовити слово "тварина". Ви зробили мій день!
  • Це було наймиліше, найсолодше і просто чудове відео!