Після перемоги на проєкті "Танці з зірками" Санта Дімопулос довго тримала мовчання та не давала жодних коментарів з приводу тріумфу. Ймовірно, все сталось через ситуацію, де Санта вирішила розділити свою перемогу разом з Юлією Саніною, яка змагалась із нею у фіналі. Але співачка Юлія пояснила, що їй не потрібні кубки, якщо глядачі віддали голоси за Санту, тому подарований кубок вона вирішила віддати на благодійний аукціон, а гроші спрямувати на благодійність.

До слова Дива не сталося: Юлія Саніна поділилась враженнями від шоу та фіналу "Танців з зірками"

Згодом Саніна в інтерв'ю зізналась, що, на її думку, Санта у фіналі шоу поводилась лицемірно, коли віддавала кубок. А сам жест вона сприйняла як приниження на всю країну. Незважаючи на тісні стосунки на проєкті, опісля нього вони досі не спілкувались. Тому, на запитання фанатів у Санти про те, чому Юлія була такої думки про неї, жінка відповіла в інстаграмі, що "кожний бачить світ через власну призму".

В шоу-бізнесі немає місця щирості і людяності, тому що всі – в оборонній позиції і сприймають все як підступ. У цьому проєкті я згадала за що я не люблю сферу шоу-бізнесу і чому я там чужа. Я живу серцем і все говорю і роблю від серця, – прокоментувала Дімопулос слова Саніної.

Вона додала, що більшість людей зрозуміли її посил, а нагороди, кубок і перемога – не головне. "Людяність, відносини, доброта, люди, внутрішнє світло, емпатія, щедрість і любов – ось що найважливіше у цьому світі і в кожному з нас".

На запитання іншого фаната, чи віддала би вона ще раз Юлії Саніній кубок перемоги зараз, Санта відповіла, що нема сенсу про це вже думати. Вона пояснила, що ні про що не жаліє, тому що "все зроблено з добром, відкритим серцем і з красивого стану свідомості" і це, на її думку, правильно. "Як би це не сприйняли у відповідь", – підсумувала Дімопулос.

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос відреагувала на слова Саніної / Instagram-Stories / @santadimopulos

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос відреагувала на перемогу на проєкті / Instagram-Stories / @santadimopulos