Нагадаємо, що під час запуску потужної ракети Falcon-Heavy, на борту ракети був автомобіль Tesla Roadster з манекеном Starman (з однойменної пісні Боуї), а з динаміків грала пісня "Space Oddity". Як відомо, машина буде перебувати у відкритому космосі мільярди років.

Читайте також: Ілон Маск запустив Tesla у космос: яка доля чекає на електрокар

Після такого незвичного запуску ракети, прослуховування треків британського рок-музиканта Девіда Боуї стрімко зросли. Лише на стрімінговому сервісі Spotify популярність пісень виконавця зросла на 42% вже через годину після запуску Falcon Heavy.

Наразі найчастіше користувачі слухають його "космічні" твори, такі як "Life on Mars? " (Прослуховування зросли на 332%), "Space Oddity" (188%) і "Starman" (181%).

Хто такий Девід Боуї?

Девід Боуї – британський рок-музикант, композитор та актор, який після 18 місяців боротьби з раком печінки помер 10 січня 2016 року. Йому було 69 років. Упродовж своєї музичної кар'єри альбоми Бові розійшлися тиражем понад 136 мільйонів примірників, а у 2003 році Бові став другим найбагатшим музикантом Великої Британії після виконавця Пола Маккартні. Його ім'я було занесено до Зали слави рок-н-ролу у 1996 році, а 6 його альбомів представлено у списку 500 найкращих альбомів усіх часів за версією журналу Rolling Stone.