Децл також говорив про свій інтерес до життя і прагнення прожити якомога довше. Такими думками репер ділився у 2015 році в інтерв'ю російському виданню "Галерея Чижова".

Читайте також: Помер репер Децл: біографія та популярні пісні російського артиста

Децл помер в ніч проти 3 лютого після виступу на приватній вечірці бізнесмена в Іжевську. Попередня причина смерті репера – зупинка серця. Децл зайшов до гримерки після виступу, у нього почали боліти кисті рук, а потім у музиканта стався серцевий напад.

"Я вважаю, що корисно вивчати різні мови. Наприклад, вбити на це свій час буде досить цікаво і важливо. Світ багатогранний. Стільки всього цікавого відбувається, що життя на все не вистачить. Тому я збираюся прожити мінімум 450 років", – розповідав Децл 3 роки тому.

Колись я хотів би інсценувати свою смерть у 35 років і виїхати жити на острів. Залишилося кілька років – треба подумати над цією темою,
– додав виконавець.

Після звістки про смерть Децла у мережі з’явилось відео з його останнього виступу.

Читайте також: Помер культовий російський репер Децл: як реагують соцмережі

Дивіться відео з останнього концерту Децла:

Що відомо про Децла? Російський реп-виконавець, справжнє ім’я якого – Кирило Толмацький. Народився 22 липня 1983 року в Москві. Колишній учасник реп-об'єднання "Bad B. Альянс". Дебютний альбом виконавця "Хто? ти" (2000 року) входить до найбільш продаваних альбомів у Росії з тиражем понад мільйон примірників.

У Децла залишились дружина Юлія та 13-річний син Антоній.