Побачити на власні очі живих легенд з усіх куточків України і не тільки приїхало чимало людей. На площі перед стадіоном зібрались зовсім різні фанати гурту – від юних шанувальників до поціновувачів зі стажем.

Читайте також: Depeche Mode у Києві: очікування та враження від концерту

За оцінками організаторів, на концерт продали понад 20 тисяч квитків.

Проте не всі, хто завчасно придбали омріяні перепустки, змогли вчасно потрапити на грандіозне шоу.

Ще за кілька годин до початку перед НСК "Олімпійським" вишикувались довжелезна черга – люди буквально живим ланцюгом розтягнулись по всій площі перед стадіоном.


Черга на концерт Depeche Mode у Києві/24 Канал

І яким же було їхнє розчарування, коли вистоюючи довжелезну чергу, вони чують, що Depeche Mode вже почав свій виступ без них.

Як виявилось, це було лише одним з недоліків неналежного рівня організації події такого масштабу.

Дивіться також: Катерина Осадча показала, як розважалася на концерті Depeche Mode

Усіх, хто хотів зайняти свої місця у фан-зонах, спершу довго обшукували, а згодом з'ясувалось, що навіть не на всіх вистачило браслетів, за якими люди б змогли пройти у свої фан-зони згідно з квитками.

Гаан і компанія вже відіграли півгодини концерту, а на підступах до "Олімпійського" й далі панував хаос і плутанина.

Коли все ж таки вдалось прорватись у фан-зону, стало зрозуміло, заради чого були всі ці страждання – це було справді яскраве шоу.

Дейв Гаан вражав своєю харизмою – іноді навіть до непристойності. Музиканти віддавались публіці, як могли, а фани, в свою чергу, у боргу не залишались.

Дивіться також: Depeche Mode уже в Києві: фото та відео

Здавалося, що віддані шанувальники знають напам'ять ледь не всі пісні, що лунали зі сцени. І неважливо, чи то були нові композиції з альбому Spirit, чи хіти двадцятирічної давнини – стадіон буквально рухався в унісон.

Дивіться неймовірні кадри з концерту Depeche Mode у Києві:


Але, як то кажуть – доброго потроху.

Шаленство тривало приблизно дві години – музиканти лише один раз вийшли на біс, щоб під рев стадіону виконати легендарну Personal Jesus.