Але ми переконані, що є чимало пісень, яких ви ще не чули у творчості іменинника Святослава Вакаррчука. З нагоди дня народження музиканта журналісти 24 каналу склали добірку маловідомих пісень у виконанні Святослава Вакарчука, які сподобаються вам не менше, за інші відомі композиції.

Читайте також: Цитати Святослава Вакарчука, які надихають

Мікі Маус

Шанувальники творчості Святослава Вакарчука люблять його пісні, зокрема, за глибокі і вдумливі тексти. Проте є в історії "Океану Ельзи" чи не єдина жартівлива композиція "Мікі Маус", в якій Вакарчук відірвався на славу: згадав і про Віні-Пуха, і про MTV, і навіть про Бівіса та Батхеда.

Океан Ельзи – Міккі Маус: дивіться відео запису

Вона підійшла до вікна

До першого повноцінного альбому "Океану Ельзи" "Будинок зі скла", який побачив світ у далекому 1996-му на аудіокасетах, увійшло всього 6 композицій. Проте далеко не на кожному виступі гурту можна почути хоча б одну композицію з цього дебютного альбому. Наприклад, "Вона підійшла до вікна".

Океан Ельзи – Вона підійшла до вікна: дивіться відео

Сад

У 1997 тоді ще молодий і перспективний львівський гурт "Океан Ельзи" виступив з живим концертом у телепрограмі "Решето". В тому ефірі прозвучало чимало пісень, яким так і не судилось бути виданими, наприклад, чудова композиція "Сад".

Океан Ельзи – Сад: дивіться відео

Name of Tomorrow

Все з точністю до навпаки з піснею "Майже весна". Вона настільки відома, що кожен точно чув її хоча б раз у житті. Але трек звучить і англійською.

Океан Ельзи – Name of Tomorrow: дивіться відео

Схожа історія у пісні "Вільний". Українською вона увійшла до альбому "Суперсиметрія", проте в оригіналі була написана англійською і називалася "Absolutely free".

Цікаво Краще місто Землі: Святослав Вакарчук привітав Львів з днем народження

Він чекає на неї

Українці, яким трохи більше за 20, точно раніше чули пісню Олександра Пономарьова "Він чекає на неї" – на початку 2000-х вона була дуже популярною. Проте мало хто знає, що її для співака написав саме Святослав Вакарчук, а пізніше сам і переспівав.

Океан Ельзи – Він чекає на неї: дивіться відео

Hey Jude

Вакарчук полюбляє співати англійською, ну, і легендарні пісні в його виконанні звучать дуже по-особливому. Під час зйомок програми "Tvій формат" у 2003-му Вакарчук зізнається, що в пісні "Hey Jude" забув слова, через що йому трішки соромно.

Океан Ельзи – Hey Jude: дивіться відео

Blackbird

Ще одна композиція The Beatles "Blackbird" по-новому зазвучала у виконанні Святослава Вакарчука. Він її виконав на творчому вечорі у жовтні 2014-го.

Святослав Вакарчук – Blackbird: дивіться відео

Moon River

Тоді Святослав Вакарчук багато співав англійською, переспівуючи, як пісні з кінофільмів, так і відомі джазові композиції.

Святослав Вакарчук – Moon River: дивіться відео

Святослав Вакарчук – Gee, Baby, Ain't I Good to You: дивіться відео

Святослав Вакарчук – Round Midnight: дивіться відео

Silent Night

У виконанні сьогоднішнього іменинника по-особливому зазвучала і колядка, без якої не обходиться жодне Різдво у США.

Океан Ельзи – Silent Night: дивіться відео