Сайт "24" пропонує список заходів в столиці України, на яких весело і цікаво можна провести свій час з сім'єю.

Читайте також: День Конституції 2017: дата вихідного та історія свята

Програма заходів до Дня Конституції України 2017 в Києві:

Відкриття фестивалю Atlas weekend 2017


Вєрка Сердючка і мама

Саме 28 червня є нульовим днем фестивалю, де потрапити на музичну подію зможе кожен, адже вхід буде безкоштовним. Хедлайнером стане Вєрка Сердючка, а на сцені серед списку учасників розважатимуть гостей фестивалю такі виконавці як Green Grey, Скай, Kozak System, Арсен Мірзоян, Табула Раса, Брати Гадюкіни, Скрябін і багато інших музикантів.

Читайте також: Atlas Weekend 2017: розклад фестивалю і квитки

"Країна Мрій" на Atlas Weekend


Відвідайте "Країну Мрій" у День Конституції 2017!

Також в рамках фестивалю, 28-29 червня відбудеться один з наймасштабніших етно-фестивалів "Країна Мрій-2017". Організатори пропонують гостям музичної події послухати живої етно-музики та відчути теплу атмосферу свята.

"Всі. Свої" на Atlas Weekend


Кожному стануть до вподоби красиві дизайнерські речі в День Конституції 2017

Проте на фестивалі організатори події пропонують не лише послухати музикантів, а й придбати для себе дизайнерські речі різних українських виробників. Саме там яскраві резиденти маркетів зможуть доповнити ваш "фестивальний лук".

День Конституції України у Феофанії


Проведіть час з рідними на святу у Феофанії

Один з історичних центрів Голосіївсього району Києва теж організовує для жителів та гостей міста яскравий відпочинок. У Феофанії можна буде повеселитись з дітьми на атракціонах та відвести їх на творчі майстер-класи. Також на свято будуть запрошені різні танцювальні колективи та музичні гурти.

Проте вхід організатори свята оголосили платним: вхід у парк: 20 грн, 5 грн – школярі і студенти, безкоштовно – діти до 7 років і пенсіонери.

Читайте також: День молоді 2017: програма заходів у містах України

Виставка "Іван Гончар. Живопис: типи, обряди і наряди українців"


Про традиційні наряди українців можна дізнатися на виставці в День Конституції 2017

На виставці в Музеї Івана Гончара буде представлено близько 30 робіт, які об’єднані темою відтворення істинного образу українського народу в історико-етнографічному контексті. Там можна буде оглянути типи і наряди українців кінця 19-го-початку 20-го століть і звичаї та обряди українського народу.

Вхід теж обіцяють зробити платним: для дорослих – 30 грн, для школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн.

Піша екскурсія "Секретний Київ"


Андріївська церква стане одним із пунктів пішої екскурсії

Однією з цікавих подій стане і піша екскурсія, яка стартує у "Дерева в паркані". Тривалість прогулянки буде 3 години і пролягатиме через "Дерево в паркані", Софійську площу, Андріївську церкву, Андріївський узвіз, Старокиївську гору, Дворик з воронами, Золотоворітський сквер, Ліфт на одну людину. Це чудовий спосіб провести вихідний день, вивчаючи історичні пам'ятки столиці України.