У відеозверненні українські знаменитості подякували військовим Нацгвардії за щоденну оборону України. Відео оприлюднила пресслужба Національної гвардії.

До теми Орландо Блум приїхав в Україну: актор поділився враженнями

Гітарист гурту Karna Влад Ярун привітав та подякував представникам Нацгвардії за їхню роботу для всієї країни.

Співачка Злата Огнєвіч також долучилася до привітань. Вона наголосила, що захищати країну – це надважка праця.

Дякую вам, незламні. Ви – герої мого серця. Ви приклад для багатьох українців. Дякую за оборону Харкова, Маріуполя, Одеси, Києва та багатьох інших територій України,
– сказала Огнєвіч.

Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв зазначив, що воїни Нацгвардії з 2014 року стоять на захисті нашої держави. Він поділився цікавим фактом – що наймолодшому гвардійцю, який вже став Героєм України, лише 19 років. “Усі ви щоденно наближаєте Україну до перемоги”, – додав актор.

Народна артистка Ольга Сумська заявила, що нашу країну захищають найсильніші. Вона також долучилася до привітань Нацгвардії.

Привітав нацгвардійців і учасник гурту Kalush МС "КилимМен". "Бажаємо вам міцного здоров’я, залізного терпіння та хороброго духу", – сказав він.

Також до привітань Нацгвардії з професійним святом долучилися народний артист Борис Барських, гурт “От Vinta”, реперка Alyona-Alyona, гурт Epolets, Світлана Тарабарова та Христина Соловій.

Дивіться відео, як зірки привітали Нацгвардію зі святом:

До слова, президент Володимир Зеленський та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітали нацгвардійців із професійним святом.

Що відомо про Національну гвардію України

  • Вона була створена в березні 2014 року після початку агресії Росії на сході України. До неї увійшли підготовлені військовослужбовці внутрішніх військ і мотивовані добровольці, які об’єднали свої сили, щоб стати на захист народу і державності України.
  • Військове формування з правоохоронними функціями стало інструментом, спроможним швидко реагувати на різноманітні безпекові загрози на всій території України.
  • Нині підрозділи Національної гвардії України є потужною складовою Сил оборони держави.

У цей день варто привітати всіх нацгвардійців та подякувати їм за службу, відданість, захист. Адже вони одні з тих, хто бореться за мирне майбутнє України. Картинки-привітання для військових – шукайте за цим посиланням.