50-річна Селін Діон перебуває у центрі уваги. Кожен її вихід фотографують десятки папараці, які фіксують ледь не кожен крок співачки. Відтак мережа рясніє чималою кількістю фото Селін Діон.

Читайте також: 50-річна Селін Діон засвітила оголені груди у звабливому вбранні: фото

Такий сплеск популярності привернув увагу хейтерів. У мережі нещадно розкритикували надмірну худорлявість Селін Діон та її ефектні образи. На коментарі щодо зовнішності та стилю відреагувала сама зірка, яка зізналась журналістам The Sun, що її прихильникам не варто перейматись за неї. За словами Селін, вона почувається добре і в захваті від свого вигляду.

Мені подобається, як я виглядаю, і не хочу це обговорювати. Не варто турбуватися. Не варто робити нескінченні знімки. Якщо вам теж подобається мій зовнішній вигляд, то я рада. Якщо ж ні – дайте мені спокій,
– емоційно заявила Селін Діон.

Селін Діон відреагувала на критику
Селін Діон відреагувала на критику / Twitter / @celinedion

Найбільшу критику у мережі викликав образ Селін Діон, який вона засвітила під час відвідування яскравого шоу вар'єте і кабаре Folies Bergere. Артистка прийшла на світський захід у брендовому комбінезоні від Alexandre Vauthier, який мав чималий виріз. Селін Діон вбрала прозорий топ та оголила в одязі свої груди. "Який жах", "Сташнезна", – прокоментували такий образ співачки підписники LifeStyle 24.

Селін Діон у Парижі
Селін Діон у Парижі / Getty Images

Співачка Селінг Діон з танцівником Пепе
Співачка Селін Діон засвітила оголені груди / Getty Images