Даша Астаф'єва поринула у світ кіно: артистка дедалі частіше з'являється на телеекранах, аніж на сцені. Зокрема, запальна Даша постала у фільмах "Свінгери" та "Продюсер". Окрім цього, вона майстерно зіграла звабливу жінку у серії спектаклів з Антоном Лірником. Та попри таке насичене життя співачка не відмовляється від сексуальних зйомок, результати яких демонструє на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Даша Астаф'єва показала звабливу фігуру в білизні і штучному хутрі: пікантні фото

Днями Даша Астаф'єва поділилась провокативними фото, зробленими для французького журналу Playboy. Перед камерою сексуальна зірка постала в оксамитовому боді та колготках у сіточку. Вбрання Даша Астаф'єва спустила, показавши свої пишні груди з наліпками "Цензура".

Та цим норовлива українка не обмежилась. На іншому знімку Даша Астаф'єва, вбрана у крихітні бікіні, топ та колготи в сітку, продемонструвала пружні сідниці. Одним із найпровокативніших кадрів був знімок, на якому співачка сексуально облизала стіну.

Знімки зробив фотограф Максим Гагарін. Він обрав для провокативних світлин чорно-білі тони. Окрім цього, для співачки Даші Астаф'євої зробили об'ємну зачіску та легкий природний макіяж, що підкреслив її красу.