4 грудня 2019 року стартували зйомки проєкту "Холостяк 10", головним героєм якого став пілот і власник льотної школи в США Макс Михайлюк. На першій вечірці він познайомився з 25 красунями, одній з яких все ж вдалось підкорити його серце. Переможниця Даша Ульянова на особистій сторінці в інстаграмі пригадала, чого очікувала від реаліті.

До теми Дівчина "Холостяка" Максима Михайлюка: Називаю його чоловіком, а він мене – дружиною

Дівчина наголосила, що під час першої вечірки дуже нервувала і хвилювалась, адже на проєкт "Холостяк" йшла не заради піару, а за справжнім коханням. Вона зізналась, що серед конкуренток були ті, хто не покладав особливих надій на шоу, тоді як серце гімнастки було відкрите для любові та казки.

Були дівчата, які прийшли по приколу. Мовляв, а спробую пройти кастинг, раптом візьмуть. Я дуже грунтовно готувалася, я дуже хотіла пройти і щиро вірила, що мене чекатиме особливий чоловік,
– поділилась Даша Ульянова.

Хоч стосунки переможниці "Холостяка" з Максом Михайлюком не склались через інтимну близькість чоловіка з іншою учасницею, дівчина не приховує, що вдячна проєкту. Тому порадила всім візуалізувати свої мрії та робити бодай щось задля їх втілення.

Після шоу Даша Ульянова активно розвиває особистий блог в інстаграмі та має шалену підтримку аудиторії. Блогерка все ж знайшла кохання поза знімальним майданчиком. Ще влітку вона почала зустрічатися з чоловіком, який старший за неї на 20 років та вже був у шлюбі. Однак тепер особисте вона тримає подалі від камер.