Учасниця "Танців з зірками", "Голосу країни" та зірка рейтингового серіалу "Папік" може похизуватись новою почесною відзнакою. Дар'я Петрожицька одна з небагатьох, кому в День українського кіно надали звання заслуженої артистки.

Читайте також Ольга Харлан з "Танців з зірками" показала, який сюрприз їй зробив бойфренд-італієць

Державна нагорода дісталась їй "за значний особистий внесок у розвиток кіномистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність".

Наразі Дар'я Петрожицька не встигла відреагувати на престижну відзнаку. Судячи з інстаграм-профілю акторки, у день підписання указу Володимиром Зеленським вона відпочивала в місті Гамбург, що в Німеччині. У подорож Європою зірка відправилась після завершення зйомок комедійного детектива "Джек і Лондон".

Дар'я Петрожицька в Гамбурзі / Фото з інстаграму акторки

Хто з зірок отримав нагороди в День українського кіно

  • У суботу, 11 вересня, Володимир Зеленський відзначив за творчі здобутки колегу Дар'ї Петрожицької по серіалу "Папік" – Станіслава Боклана. 61-річного актора нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
  • Державна нагорода дісталась і шоумену Юрію Горбунову, який уже є заслуженим артистом України. Від президента він також отримав орден "За заслуги" ІІІ ступеня.
  • Тоді як 55-річну акторку Ольгу Сумську відзначили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.