Саме цей лот є "найвпізнаванішим і значущим шматком поп-культури" розповідає організатор аукціону Даррен Джуліен. Початкова ціна червоної куртки - 200 тисяч доларів. Підписаний поп-королем предмет гардеробу був подарунком для його друзів - дизайнерів Денніса Томпкінса та Мішеля Буша.

“Це безцінна річ. Вона б мала зберігатись у музеї. Впевнений, якщо покупець його виставлятиме то зможе відбити усі гроші потрачені на цю покупку. Адже фани з усього світу з’їжджатимуться щоб побачити цю куртку. Думаю ми продамо його за ціну від півмільйона, мільйона і вище..”, - каже адміністратор аукціону Даррен Джуліен.

Серед інших лотів Майкла Джексона, виставлених на продаж, перука, у якій він оголосив про свій нещасливий "This Is It" тур, капелюх-федора, розшита блискітками сорочка із кліпу "Scream" та фірмова рукавичка. Тих кому не по кишені придбати жоден із лотів організатори закликають відвідати виставку цих предметів. Зблизька Розгледіти експонати можна з 13 по 25 червня в аукціонному домі-галереї Джульєн. Днем пізніше їх пустять з молотка.