У нещодавньому інтерв'ю Дан Балан відверто розповів, що Тіна Кароль – особлива жінка, яку йому пощастило зустріти на шоу "Голос країни 9". Тому артист намагається пізнати зірку та багато часу навіть під час ефіру приділяє тендітній Тіні.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 2 випуск: незвичні музичні стилі учасників та залицяння тренерів

У дебютному випуску проекту Дан Балан заявив, що при першому погляді на знамениту українку йому хочеться співати "Ех, яка жінка". А от вже під час другого "сліпого прослуховування" артист таки заспівав для Тіни Кароль пісню.

Сталось це, коли на сцені з'явився "двійник" Дана Балана. Харків'янин Олександр Мороз настільки точно скопіював манеру виконання молдовського артиста, що вразив усіх суддів. Тіна Кароль запропонувала Дану Балану вийти на сцену та заспівати композицію "Люби". Під час виступу зваблива артистка підтанцьовувала, відтак Дан підійшов і виконав фрагмент пісні біля неї.

Дан Балан проявив себе спокусником, як я і очікувала, – прокоментувала публічні залицяння Тіна Кароль.

Зірка делікатно покинула сцену, зайнявши місце поміж кріслами Потапа та Монатіка.

Читайте також: Вона мене зачарувала, – Dan Balan зробив несподіване зізнання щодо Тіни Кароль

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Олександра Мороза

Голос країниВокальне талант-шоу, яке виходить на телеканалі "1+1". Проект відрізняється від всіх інших тим, що на вибір суддів впливають тільки вокальні дані учасника. Кожен, хто бере участь в проекті, проходить "сліпі прослуховування": зіркові судді, не бачачи людини, обирають її за майстерне виконання пісні.

Шоу зародилось у Нідерландах в 2010 році та стрімко поширилось у всьому світі. Всього за рік проект втілили в Україні. У 2019 році прогримить 9 сезон "Голос країни", який відкриє для глядачів нових артистів.