Співак з Брюсселя Поль Манандіз вже п'ять років живе в Україні й захоплюється не лише українською культурною спадщиною, а й героями. На музичному ютуб-каналі MVUA він опублікував запис народної пісні "Місяць на небі". Композицію музикант присвятив всесвітньо відомому українському оперному співаку Василю Сліпаку.

До теми У Львові відкрили мурал, присвячений загиблому на Донбасі Василю Сліпаку: дивовижні фото

"До четвертих роковин трагічної загибелі у бою з російськими окупантами видатного оперного співака, добровольця та патріота Василя Сліпака я підготував свою версію давнього українського романсу "Місяць на небі", – презентував французький співак свою роботу.

Поль Манандіз зізнався, що давно мріяв записати цю відому пісню. Проте натхненням для роботи стало виконання саме Василя Сліпака, яке він побачив на відеозпаписі. У такий спосіб у такий він віддав шану Герою України, який пішов з життя у бою 29 червня 2016 року.

Поль Манандіз – Місяць на небі: дивіться відео онлайн

Що відомо про Василя Сліпака?

41-річний соліст Паризької національної опери та волонтер загинув від кулі снайпера в районі Дебальцевого Донецької області. Він зробив успішну кар'єру у Франції, проте повернувся на Батьківщину й вирушив на Схід добровольцем 2015 року, коли війна вже тривала. З позивним "Міф" він був кулеметником до трагічного бою 29 червня 2016 року.

Поховали Василя Сліпака у Львові на Личаківському цвинтарі. Йому було посмертно присвоєне звання Героя України.