Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Крім трьох біологічних дітей у акторів троє прийомних – родом із Камбоджі, В'єтнаму та Ефіопії. Найстаршого, Меддокса, Джолі всиновила ще до зустрічі з Піттом. Зовсім недавно вони прийняли у свою сім'ю ще одну дитину – дворічного хлопчика з Сирії Мусу.

Х'ю Джекман і Деборра-Лі Фернесс

Фото: News

У сім'ї Х'ю Джекмана і його дружини Деборри ростуть двоє прийомних дітей – Оскар і Ава. "Яка різниця, біологічні вони чи ні, – це мої діти, і все тут!" – Говорить Джекман.

Шарліз Терон

Фото: Popsugar

У 2012 році актриса усиновила хлопчика з ПАР, якого назвала Джексоном. Вона ніколи не залишає сина одного надовго, бере його з собою на всі зйомки, ділові переговори і навіть в тренажерний зал.

Читайте також: Українські політики в дитинстві: тоді і зараз

Шерон Стоун

Фото: Pinterest

Актриса – мама трьох прийомних синів. У 2000 році Шерон і її чоловік Філ Бронштейн усиновили малюка, якого назвали Роаном. Після розлучення сім'я Стоун поповнилася ще двома синами – Лердом і Квінном.

Шерон і Оззі Осборн

Фото: Glamourmagazine

Осборни усиновили дитину в 2007 році. Ним став друг їхніх біологічних дітей Келлі і Емі 18-річний Роберт Маркат (на фото зверху), що залишився без батьків і засобів до існування.

Стівен Спілберг

Фото: Imdb та Blackcelebkids

У Спілберга семеро дітей, четверо з них – біологічні, від першого і другого шлюбів, одна дочка – другої дружини від першого шлюбу. І ще двоє – усиновлені: син Тео і дочка Мікаела.

Мадонна

Фото: Stargist та Dailymail

Мадонна усиновила двох дітей з Малаві вже після того, як у неї з'явилися рідні – дочка Лурдес і син Рокко. У 2006 році разом з тодішнім чоловіком режисером Гаєм Річі співачка усиновила малюка на ім'я Девід Банда, а в 2007-му у них з'явилася і прийомна дочка Мерсі Джеймс.

Том Круз і Ніколь Кідман

Фото: Pinterest

Після 10 років шлюбу і незадовго до розлучення Ніколь Кідман і Том Круз взяли на виховання двох дітей – хлопчика Коннора і дівчинку Ізабель.

Кетрін Хайгл

Фото: Instagram

Зірка "Голої правди" разом зі своїм чоловіком рок-музикантом Джошем Келлі усиновили в 2009 році малятко Нейл з Південної Кореї. А в 2012-му – ще одну дівчинку, на цей раз з Луїзіани, і назвали її Аделаїдою Марією Хоуп.

Нагадаємо, 1 червня весь світ святкує Міжнародний день захисту дітей. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950-му році.