Про це розповіла британський психолог Джуді Джеймс в інтерв'ю Cosmo.

Шанувальники королівської сім'ї давно помітили, що герцогиня Кейт на фото ніколи не дивиться прямо в камеру, в той час як наречена принца Гаррі Меган Маркл завжди спрямовує погляд в об'єктив і відчуває себе впевненіше.

Читайте також: Наречена принца Гаррі Меган Маркл видалила усі сторінки в соціальних мережах

Психолог Джуді пояснила, що на мові жестів це багато значить. Так, на думку експерта, Кейт справжній інтроверт. Вона дуже скромна і домашня дівчина, яка любить затишок. Меган ж – впевнена в собі жінка, до того ж вона мала досвід в акторській кар’єрі. Дивлячись в камеру, вона показує, що готова до спілкування з публікою.

Зв’язок Кейт з камерами є набагато пасивнішим. Принц Вільям завжди намагався не відволікати увагу всієї преси від дружини і відсутність прямого контакту може бути симптомом цього всього. Вона позує красиво, але від неї немає регулярного прямого спілкування,
– говорить експерт.

Джуді Джеймс додала, що досвід позування Маркл на червоних доріжках, де їй доводилось постійно спрямовувати свій погляд в об’єктиви камер, щоб виглядати привабливо, їй дуже згодився сьогодні, коли вона стала нареченою принца Гаррі.

"Хоч Меган є одноліткою Кейт, її звичка робити те, що називається "залицянням до камери" (звертання до камери з прямим поглядом), передбачає бажання відкрито і впевнено спілкуватися, в той час як інші могли б зробити це через соціальні мережі і блоги", – додала психолог.