Донька Дональда Трампа Іванка Трамп ділиться з громадськістю не лише офіційними виходами чи політичними ініціативами, а й особистим життям. На власній сторінці в інстаграмі з 7,6-мільйонною аудиторією вона привітала коханого з 40-річчям і показала, як чоловік-іменинник відсвяткував новий рік життя.

Цікаво Вікторія Бекхем привітала наречену сина Брукліна з днем народження: спільне миле фото

Чоловік Іванки Трамп відзначив день народження з сім'єю

Цього року Іванка Трамп не стала публікувати в мережі романтичні архівні фото та розлогі привітання, натомість показавши новий сімейний кадр. Вранці на Джареда Кушнера чекав сюрприз від дружини та дітей. Вони прикрасили дім кульками та приготували святковий торт на сніданок. Солодкий трирівневий презент прикрасили шоколадом, вишнями, свічками й цифрою 40.

Автором сімейної світлини стала Іванка Трамп, яка сфотографувала чоловіка та дітей – 9-річну Арабеллу, 7-річного Джозефа та наймолодшого 4-річного Теодора. Якщо Джаред Кушнер постав у повсякденному одязі – джинсах і джемпері, то нащадки подружжя позували перед камерою у піжамах. Лише Джозеф прибрався та одягнув білу сорочку.

"З 40-м днем народження, моє кохання", – чуттєво написала Іванка Трамп. У коментарях Джареда Кушнера привітали з ювілеєм безліч політиків та знаменитих близьких, а зворушливий сімейний допис розчулив користувачів.


Чоловік Іванки Трамп святкує 40-річчя з дітьми / Фото Instagram / @ivankatrump