Як відомо, 16 лютого в Україні відбудеться грандіозне шоу – Нацвідбір до Євробачення-2019. Другий півфінал відкриє талановитий і харизматичний співак Ivan NAVI з піснею All For The Love. Та поки до шоу залишились лічені дні, журналістам LifeStyle 24 вдалось дізнатись чимало деталей про артиста.

Читайте повне інтерв'ю: Участь у Нацвідборі та поради від Кузьми: Ivan NAVI приголомшив відвертими зізнаннями

Чи не найбільше українців цікавило питання, чому популярний Ivan NAVI вирішив поборотись за місце у Євробаченні-2019. За словами співака, чуттєва і ритмічна композиція All For The Love стимулювала його подати заявку на шоу. Окрім цього, вона містить особливий підтекст – показати людям, що щастя є навіть в буденних речах.

Як тільки зрозумів, що є трек, в який я вірю, який близький по духу для цього конкурсу, надіслав заявку... All For The Love – про любов до всього, що тебе оточує. Дуже важливо серед рутини знаходити щось, що тебе окриляє, надихає, навчитись помічати прекрасне навіть в сірих буднях,
– розповів Ivan NAVI.

Із піснею артист готовий йти до перемоги у Нацвідборі. При цьому Ivan NAVI зізнався, що його геть не лякають гострі коментарі зіркового журі, а навпаки – цікаво почути конструктивну критику. Співак додав, що думка Андрія Данилка, який у 2017 році відзначився скандальними репліками, для нього особливо важлива.

"Дуже чекаю коментарів музичного журі! Я абсолютно адекватно ставлюсь до критики, якщо вона професійна. Особливо хочу почути оцінку Андрія Данилка, він часто дуже гостро, але чітко по поличках розкладає свої враження і аргументи. Якщо Джамала оцінює більше вокал, а Євген Філатов – музичну складову пісні, то коментарі Андрія Данилка більш об'ємні. Він говорить водночас і про загальне враження, і звертає увагу на багато деталей", – зазначив Ivan NAVI.

Артист переконаний, що Євробачення – це "одна зі сходинок для росту артиста, не більше". Після шоу Ivan NAVI планує продовжити роботу над новим альбомом та планує міжнародне турне.

Нацвідбір до Євробачення-2019: слухайте пісню Ivan NAVI – All For The Love