Як повідомляє Федерація хокею України,під час засідання виконавчого комітету організації обговорювалося питання проведення в місті Києві чемпіонату світу з хокею 2017 року в Дивізіоні ІА, де було заявлено про неможливість проведення турніру в столичному Палаці спорту в обумовлені терміни.

Участь у роботі виконкому взяв заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, який повідомив про плани Київської міської державної адміністрації використати Палац спорту як місце проведення пісенного конкурсу Євробачення.

Сьогодні мені зателефонували із Київської міськдержадміністрації, щоб я звернувся до виконкому Федерації з пропозицією перенести чемпіонат світу з хокею на місяць чи два. В середу я був на організаційній нараді присвяченій організації в місті Києві Євробаченні. Наше місто буде подавати заявку на проведення цього конкурсу. Планується використати НСК "Олімпійський" у якості зони гостинності, а Палац спорту у якості місця проведення. Проблема у тому, що організатори записали в умовах проведення пункт, за яким ми маємо надати приміщення за шість тижнів до початку проведення Євробачення. Крім цього оргкомітет має забезпечити повний зал на всі етапи конкурсу для телевізійної картинки,
– зазначив він.

Також чиновник розповів, що іншого місця для проведення чемпіонату світу наразі немає. Крім того, Україна зазнає іміджевих і матеріальних втрат у разі відмови від організації змагання.

Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін своєю чергою заявив, що перенесення чемпіонату світу є неможливим.

Щорічним Конгресом Міжнародної федерації хокею затверджено країну, місце та строки проведення чемпіонату світу. Ці строки зав’язані з міжнародними паузами, завершенням національних чемпіонатів, європейських клубних турнірів і мають своє місце у міжнародному хокейному календарі. Найгірше те, що у нас є єдиний спортивний об’єкт, який відповідає вимогам до проведення змагань подібного рівня,
– сказав голова організації.

Відтак, Федерація хокею України буде звертатися до Президента, Уряду України та Київської міської державної адміністрації з обґрунтуванням необхідності проведення чемпіонату світу з хокею 2017 року на льоду київського Палацу спорту.

Читайте також: Нищук заявив, що Україні нема де проводити Євробачення

Нагадаємо, наприкінці травня стало відомо, що Україна прийме чемпіонат світу з хокею.