Загроза повномасштабного вторгнення російських військ на територію України досі зберігається. Учасник гурту ТНМК – Фоззі (справжнє ім'я – Олександр Сидоренко) є одним з небагатьох відомих людей, які відреагували на ситуацію, яка склалася поблизу українських кордонів.

Дивіться також "Голос країни" 12 сезон: виступив кіборг, який захищав Донецький аеропорт і був у полоні

Фоззі звернувся до людей, які підписані на росіян

Музикант звернувся до тих користувачів мережі, які слідкують за російськими артистами, акторами та спортсменами, та поцікавився, чи хтось з них висунув вимогу не переводити гібридну війну в офіційну.

Чи попросили не нападати на Україну? Чи просто надсилають промінчики добра всім, абсолютно всім?
– емоційно написав Олександр.


Олександр Сидоренко про ймовірне російське вторгнення / Фото з фейсбуку Фоззі

Загроза нападу Росії на Україну

  • Ще в жовтні 2021 року американська преса писала про стягування російських військ. Згодом це підтвердила українська розвідка.
  • Тоді заявили, що Кремль може спробувати напасти на Україну в січні – лютому 2022 року.
  • 19 січня ЗМІ повідомили, що Кремль завершує стягувати війська до кордонів з Україною. Тоді мовилося приблизно про 127 тисяч російських військових.
  • США та Велика Британія почали відкликати своїх дипломатів з України.

Текст публікації Фоззі:

Питання до людей, які підписані на російських артистів, акторів, спортсменів. Як там? Чи став хтось перед камерою, чи звернувся до своїх горбів із несміливою вимогою не переводити війну з гібридної в офіційну? Чи попросили не нападати на Україну, бо "миру – мир і їм тут ще стригти купони"? Чи просто надсилають промінчики добра всім, абсолютно всім?